Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Baboportal.sk: komunitný portál, bazár a aukcie v jednom

BaboPortál je komunitný portál a bazár v jednom, ktorý umožňuje mamičkám nákup a predaj oblečenia a potrieb pre domácnosť na internete. Portál ponúka zábavné a intuitívne užívateľské prostredie, ktoré aj užívateľom bez skúseností dovoľuje tento pohodlne obsluhovať.

Baboportal.sk

Poskytnuté služby

Komunitný portál kombinuje moderný, pestrofarebný design s populárnymi ilustráciami v pozadí a jednoduché užívateľské prostredie, ktoré umožňuje pohodlné používanie bez rušivých elementov.

Webový portál sme postavili na redakčnom systéme ExpressionEngine, ktorý sme rozšírili o veľké množstvo funkcií na mieru (interná pošta, hodnotenie užívateľov, bazár a aukcie, provízny systém, platobný systém a ďalšie), ktoré sú úzko prepojené s už integrovanými funkciami redakčného systému (správa užívateľov, články a príspevky, diskusné fórum, podpora sociálnych sietí, mailinglist atď.).

Baboportal.sk - komunitný portál pre celú rodinu

Baboportal.sk je komunitný portál, ktorý umožňuje moderným rodinám nakupovať a predávať potreby pre domácnosť formou prehľadnej inzercie a aukcií. Okrem základných "obchodných" funkcií môžu užívatelia portálu diskutovať na fóre, publikovať svoje fotografie, recepty a články, nadväzovať nové známosti, komunikovať s inými užívateľmi a pridávať ich hodnotenia. Pre aktívnych užívateľov ponúka Baboportal jedinečný systém odmeňovania, prostredníctvom ktorého môžu užívatelia získať 1 Euro za každého pozvaného člena.

Ak ste mladá a moderná rodinka, ktorá chce zarobiť alebo ušetriť nejaké to Euro, potom je Baboportal.sk miestom, ktoré si nemôžete nechať újsť.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna