Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Refreshnutá webová prezentácia maklérskej spoločnosti CapitalFP.eu

Cieľom projektu bolo vytvorenie webovej prezentácie spoločnosti zaoberajúcej sa financiami, poistením a úvermi, ktorej účelom by malo byť oboznámenie návštevníka so spoločnosťou, jej aktivitami a finančnými produktami.

CapitalFP.euCapitalFP.eu

Popis riešenia

Webová prezentácia využíva nami nasadený redakčný systém, ktorý umožňuje využívanie dynamických funkcií a zjednodušuje tiež správu a aktualizáciu informácií obsiahnutých na webe. Pre zvýšenie použiteľnosti webu sme použili interaktívne kalkulačky, call-to-action prvky či automaticky aktualizovaný kurzový lístok.

Capital FP - váš finančný poradca

Spoločnosť Capital Financial & Protection vznikla ako nezávislá maklérska spoločnosť na základe dlhoročných skúseností TOP Manažmentu spoločnosti v oblasti finančníctva, poisťovníctva, bankovníctva, správy aktív a riadenia obchodných štruktúr. Cieľom spoločnosti je ponúkať kvalitné finančné poradenstvo s individuálnym prístupom ku klientovi, poskytovať kvalitné a nezávislé finančné riešenia, sporiace programy, poistné a úverové produkty, umožniť klientovi vybrať najlepšie riešenie jeho situácie, optimalizovať jeho výdavky a daňové zaťaženie.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna