Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Internetová prezentácia pre poskytovateľa webhostingu

Pre jedného z najvýznamnejších poskytovateľov web hostingu na Slovensku, spoločnosť WEBGLOBE, sme vytvorili profesionálnu webovú prezentáciu, ktorá prehľadným spôsobom predstavuje širokú ponuku poskytovaných služieb.

Webglobe.sk

Ciele a poskytnuté služby

Cieľom modernizácie značky a redesignu webovej prezentácie bolo zvýraznenie vedúcej pozície spoločnosti WEBGLOBE v poskytovaní web hostingových služieb na Slovensku.

Pri navrhovaní novej grafiky sme sa snažili prezentovať všetky informácie z pôvodného webu v modernejšom, prehľadnejšom a profesionálnejšom šate. Aby sme odlíšili jednotlivé webhostingové balíky a spestrili novú webovú stránku, vytvorili sme ilustrované ikony serverov, služieb a technických vlastností. 

WEBGLOBE - líder v poskytovaní webhostingových služieb

Spoločnosť WEBGLOBE, prevádzkovateľ služieb VasaDomena.sk a VasServer.sk, zahájila svoju činnosť v roku 1999. Od tohto roku poskytuje profesionálne webhostingové a doménové služby. Počas celej svojej existencie patrí medzi najväčších registrátorov a webhosterov na Slovensku. WEBGLOBE (spoločne s firmou Syphon) patrí medzi našich exkluzívnych webhostingových partnerov a jeho služby využívame pre všetkých klientov hostujúcich webové stránky u nás. Viac o spoločnosti sa dozviete na webovej stránke www.webglobe.sk.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna