Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

BelgickyExport.sk: Obchodný portál pre Belgické veľvyslanectvo

Cieľom projektu BelgickyExport.sk je sprostredkovať podnikateľom na Slovensku produkty, služby a know-how z Belgicka, ktoré môžu ponúkať na domácom trhu.

BelgickyExport.sk

Poskytnuté služby

Aj napriek obchodnému zameraniu webu, rozhodli sme sa web spestriť ilustráciou kombinujúcou spojenie troch belgických regiónov (Valónska, Bruselska a Flámska) a Slovenska. K tomu, aby mohol prevádzkovateľ stránky pridávať aktuality, užitočné informácie a aktuálne obchodné ponuky vo vlastnej réžii, webovú prezentáciu sme umiestnili do redakčného systému ExpressionEngine, ktorý umožňuje správu obsahu aj bez predchádzajúcich školení.

BelgickyExport.sk - sprostredkovanie obchodných kontaktov

Obchodné zastúpenie Valónskeho regiónu v Bratislave bolo otvorené vo februári 1992. V júli 2003 došlo k jeho rozšíreniu o Bruselský región a od novembra 2005 aj o Flámsky región. Primárnou úlohou obchodného zastúpenia je pomáhať Valónskym, Bruselským a Flámskym spoločnostiam lepšie exportovať svoje tovary, služby, know-how na slovenský trh. Popri tejto činnosti organizuje obchodné zastúpenie hromadné obchodné misie, ako i individuálne obchodné cesty Belgických podnikateľov na Slovensko.

Ak chcete rozšíriť vaše podnikanie o produkty z Belgicka, BelgickyExport.sk vám určite poradí.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna