Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Redesign webovej prezentácie pre Pezinské tehelne - Paneláreň

Cieľom projektu bolo vytvoriť modernú a prehľadnú webovú prezentáciu, ktorá by dokázala potencionálnym zákazníkom predstaviť komplexný sortiment produktov a služieb spoločnosti Pezinské tehelne - Paneláreň.

Pezinske-Tehelne.skPezinske-Tehelne.sk

Popis riešenia

Hlavný motív webovej prezentácie tvorí nosný produkt spoločnosti, pálená tehla TERMOBRICK, ktorá plynule prechádza do grafickej koláže. Aby sa zjednodušila aktualizácia obsahu webovej prezentácie, je táto umiestnená v redakčnom systéme, prostredníctvom ktorého je možné pohodlne a z jedného centralizovaného miesta aktualizovať ceny a parametre produktov, pridávať aktuality, dôležité články a ďalšie informácie.

Pezinské tehelne - veríme tradícii, tvoríme hodnoty

Pezinské tehelne - Paneláreň poskytuje odberateľom kompletný sortiment tehliarskych výrobkov – pálené murovacie materiály pre obvodové murivo TERMOBRIK, pálené murovacie materiály pre priečky, materiál pre ostatné murivo. Na zabezpečenie komplexnosti ponúkaného sortimentu Pezinské tehelne - Paneláreň vyrába aj keramické nosníky s priestorovou výstužou, keramické stropné vložky a keramické preklady. Ak idete stavať a hľadáte trvácny a kvalitný stavebný materiál, potom sú tehly z Pezinských tehelní tou najrozumnejšou voľbou.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna