Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Internetový portál (nielen) pre priaznivcov a hráčov pokru

PokerZone.cz je populárny internetový portál pre začínajúcich ale aj profesionálnych hráčov pokru a miestom, na ktorom si jeho návštevníci vymieňajú svoje pokrové vedomosti a skúsenosti.

PokerZone.cz

Popis riešenia

Aby sme zvýraznili obsah a funkcionalitu portálu, použili sme prehľadný a intuitívny design doplnený jemnými gradovanými prvkami.

Pre maximálnu automatizáciu a zjednodušenie správy a údržby portálu sme využili výhod redakčného systému ExpressionEngine. Okrem základného jadra systému, ktorý v sebe integruje moduly na správu a kategorizáciu obsahu, komentáre, ankety, blogy, kalendár eventov, užívateľov a sociálne funkcie, vytvorili sme tiež niekoľko modulov špeciálne pre tento projekt (napríklad modul, ktorý zo zadaných textových hodnôt kariet zobrazí ich grafické podoby).

Pokerzone.cz - zóna pre poker

Pokerzone.cz je internetový portál určený pre hráčov a priaznivcov pokru. Informáciami nabitý portál ponúka novinky, pravidlá a stratégie pokru, priebehy pokrových turnajov, recenzie poker herní, diskusie, blogy a oveľa viac. Ak patríte medzi skalných hráčov pokru, alebo vás táto hra zaujíma, nenechajte si určite újsť portál Pokerzone.cz.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna