Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Redesign eshopu pre predajcu pneumatík PneumatikyExpres.sk

Cieľom redesignu eshopu PneumatikyExpres.sk bola predovšetkým modernizácia stránok, zvýšenie ich konkurencieschopnosti a použiteľnosti. PneumatikyExpres.sk ponúkajú širokú škálu pneumatík a diskov, výhodné ceny a skutočne expresnú dodávku, čo bolo potrebné prezentovať aj prostredníctvom nového looku.

Pneumatikyexpres.sk

Poskytnuté služby

Design eshopu sa vyznačuje ľahkým, mierne portálovým výrazom, ktorému dominujú užívateľsky príjemné filtre (podľa rozmerov kolies alebo typu automobilu), aktuálna ponuka a akcie (bannery). Dôraz na vysokú použiteľnosť sme však kládli nielen pri navrhovaní úvodnej stránky, ale aj na ďalších podstránkach (detail produktu, nákupný košík, objednávka atď.).

Pneumatikyexpres.sk - expresné dodanie pneumatík a diskov

Pneumatikyexpres.sk je elektronický obchod so širokou ponukou rozličných druhov pneumatík a diskov. Na stránke si môžete vybrať z množstva pneumatík, napr. úžitkové, 4x4, motorkové, nákladné, traktorové a iné. Rýchla dodávka kvalitných značkových pneumatík je prednosťou, ktorú na Pneumatikyexpres.sk isto oceníte. Novinkou eshopu je možnosť doručenia zakúpených pneumatík do partnerského pneuservisu vo vašom okolí, čo ocenia nielen nežnejšie polovičky, ale aj majitelia SUV vozidiel.

Ak máte záujem o nové pneumatiky, určite si kliknite aj na Pneumatikyexpres.sk.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna