Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Internetový portál a eshop pre najväčšiu sieť parfumérií FAnn

Cieľom projektu bolo vytvoriť priestor k prezentácií produktov a noviniek, ktorý by návštevníkom stránok priblížil svet parfumov a kozmetiky. Vďaka plnohodnotnému eshopu a flexibilnému zľavovému systému tak môžu návštevníci využívať bezkonkurenčné akciové ponuky, vernostné zľavy a aukcie.

FAnn.sk

Popis riešenia

Pre spoločnosť FAnn sme vytvorili internetový portál s novým, skinovateľným designom, eshopom, aukciami a množstvom ďalších noviniek. Okrem časti prezentujúcej sieť parfumérií FAnn, návštevníci stránok tu nájdu tiež množstvo noviniek, článkov a multimédií zo sveta parfumov a kozmetiky. Ponuku uzatvárajú eshop a aukcie so širokým sortimentom produktov.

Vďaka skinovateľnosti designu sa možu návštevníci dozvedieť o nových produktoch aj bez toho, aby museli čokoľvek čítať. Úvodná stránka portálu im zároveň prinesie súhrn noviniek, článkov či produktov v eshope a aukcii rýchlo a bez ďalších preklikov.

Internetový portál a eshop je postavený na redakčnom systéme, ktorý umožňuje plnú kontrolu nad obsahom stránok, prevádzkou eshopu a aukcií. Zároveň umožňuje maximálnu flexibilitu pri konfigurácií zliav a akciových ponúk.

FAnn parfumérie

FAnn parfumérie je spoločnosť zastrešujúca viac ako 50 parfumérií na Slovensku. Zákazníci FAnn si môžu vybrať zo širokej ponuky vôní a produktov starostlivosti o pleť svetoznámych značiek ako Versace, Moschino, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Gucci, Bvlgari, Aigner, Escada, Laura Biagiotti, Lacoste, Lancôme, Giorgio Armani, Chanel, Christian Dior, Davidoff, Calvin Klein, Givenchy, La Prairie, Matis, Juvena, Clinique, Sisley, Clarins, Guerlain, Estee Lauder, Max Factor, Gosh, Bourjois a mnohých ďalších. FAnn.sk je miestom, ktoré by si nemal nechať ujsť žiaden milovník príjemných vôní a kvalitnej kozmetiky.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna