Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Webová prezentácia pre dodávateľa montovaných domov na kľúč

Cieľom webovej prezentácie SlovenskyDom.sk bolo predovšetkým zvýšenie a posilnenie predaja montovaných domov a predstavenie širokej ponuky hotových projektov rodinných domov, z ktorých si môžu návštevníci vybrať ten svoj.

SlovenskyDom.sk

Popis riešenia

Pre spoločnosť Slovenský dom sme vytvorili webovú prezentáciu, ktorá návštevníkov a potencionálnych zákazníkov informuje o výhodách, možnostiach a cenách montovaných rodinných domov. Pri vytváraní prezentácie sme kládli veľký dôraz na úroveň optimalizácie stránky pre vyhľadávače, vďaka čomu sa stránka ešte stále drží na popredných pozíciách.

Pre možnosť pravidelnej aktualizácie obsahu (projektov rodinných domov, akciových ponúk, cien...) sme webovú prezentáciu umiestnili do redakčného systému, ktorý sa stará aj o zabezpečenie privátnej zóny pre obchodníkov.

Slovenský dom - montované domy na kľúč

Spoločnoť Slovenský dom pôsobí na trhu nehnuteľností už od roku 1999. Do roku 2004 sa spoločnosť špecializovala na realizáciu montovaných domov, od roku 2005 však svoju činnosť rozšírila na komplexné zabezpečenie výstavby rodinných domov na pripravených vlastných pozemkoch, pozemkoch partnerov alebo pozemkoch individuálnych klientov, ako aj výstavbu radových a bytových domov a apartmánov. Ak chcete bývať vo vlastnom lacno a už za 5 týždňov, kliknite si na SlovenskyDom.sk.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna