Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Webová prezentácia a eshop pre milovníkov koi kaprov a jazierok

Spracovali sme design a vytvorili prezentáciu spoločnosti Numa s.r.o., predajcu profesionálneho príslušenstva a produktov pre prevádzku vonkajších jazierok a chov japonských koi kaprov.

Numa.skNuma.sk

 

Cieľ

Cieľom projektu bolo spojenie prezentácie klienta, jeho služieb a profilu s plne funkčným e-shopom integrovaným do prezentácie. Návštevníkom mal teda okrem štandardných firemných informácií ponúknuť možnosť zakúpiť si tovar priamo v e-shope.

Popis riešenia

Pri tvorbe designu sme sa snažili vyjsť v ústrety klientovej požiadavke, aby bol ladený v japonskom duchu, čomu zodpovedá aj jeho finálne vizuálne spracovanie.

Tak, ako takmer všetky prezentácie a e-shopy z našej produkcie, stránky sú "poháňané" systémom ExpressionEngine, pričom e-shop využíva našu e-commerce nadstavbu KreaCommerce 2. Na základe požiadaviek klienta e-shop využíva aj moduly ako bodový vernostný program, zľavové kupóny či správu reklamných bannerov.

Pár slov o klientovi

Spoločnosť NUMA s.r.o. patrí k jedným z mála slovenských firiem, ktoré sa zaoberajú dovozom a predajom vysoko kvalitných ornamentálnych KOI kaprov z Japonska. Okrem toho firma ponúka kompletný servis vrátane služieb a produktov pre milovníkov záhradných jazierok a chov týchto exotických rýb. O ucelenosti služieb svedčí i realizácia záhrad v japonskom štýle s originálnymi komponentmi priamo z Japonska (napríklad tvarované stromy, kamene, lampy a pod.) s následným zákazníckym servisom.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna