Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Webová prezentácia a internetový obchod pre spoločnosť QEX

Pre spoločnosť QEX sme zrealizovali redesign ich webového sídla, ktorého cieľom bolo zjednotenie webovej identity dvoch divízií spoločnosti a nasadenie eshopu, ktorý by zjednodušil predaj koncových produktov, ktoré nevyžadujú zvláštnu inštaláciu alebo nasadenie.

Q-EXQ-EXQ-EX

Poskytnuté služby

Pri navrhovaní grafického vizuálu sme sa snažili odraziť od identity a firemných farieb, ktoré sme rozvinuli do modernejšej, webovej podoby. Webová prezentácia a eshop spoločnosti Q-EX sú postavené na redakčnom systéme ExpressionEngine, ktorý umožňuje správu obsahu stránok a eshopu.

QEX - profesionáli pripravení vám pomôcť

Spoločnosť QEX, a.s. vznikla v r. 1990 so sídlom v Trenčíne, ako jedna z prvých akciových spoločností v bývalom Československu.  V súčasnosti spoločnosť poskytuje svoje služby na trhu prostredníctvom dvoch základných divízií - Reklama a Systémy. Divízia Reklama ponúka inovatívne služby v oblasti marketingovej komunikácie, reklamy a propagácie, a v súčasnosti ponúka najkomplexnejšie portfólio výrobkov a služieb v segmente reklamy.  Divízia Systémy je lídrom na trhu v oblasti bankovej techniky a bankových systémov a prináša sofistikované systémy pre zefektívnenie a bezpečnosť procesov.

Ak hľadáte profesionálov z oblasti Reklamy alebo Systémov, kliknite si na Q-EX.sk.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna