Prezeráte staršiu verziu KREA webu. Pre nový web si kliknite na www.krea.sk.
@Twitter @Facebook Branding Marketing E-shopy Design Krea

Webová prezentácia pre predajcu luxusných sedačiek InterSofa

Webová prezentácia InterSofa.sk graficky intenzívnym prevedením predstavuje ponuku luxusných sedacích súprav a interiérových doplnkov.

Intersofa.sk

Ciele projektu a poskytnuté služby

Cieľom redesignu webovej prezentácie bolo predstaviť spoločnosť InterSofa a jej ponuku sedacích súprav a sektorového nábytku.

Pre webovú prezentáciu sme zvolili moderný design podporený firemnou oranžovou farbou a umiestnený na luxusnom kožennom pozadí. Vytvorenú webovú prezentáciu sme implementovali do redakčného systému, prostredníctom ktorého môže jej prevádzkovateľ, aj bez technických zručností, aktualizovať obsah a sortiment vo vlastnej réžii.

InterSofa - kvalitné sedacie súpravy s talianskym designom

Spoločnosť InterSofa ponúka viac ako 80 typov vysoko kvalitných sedacích súprav s talianskym dizajnom, prepracovaný sektorový nábytok a bohatý výber interiérových doplnkov. InterSofa v nedávnej dobe rozšírila svoju ponuku aj o predaj masívnych bambusových podláh s vynikajúcou kresbou a mimoriadnou odolnosťou voči záťaži.

Ak ste náročný zákazník, ktorý hľadá kvalitu, trvácnosť a výborný design, potom neváhajte a navštívte spoločnosť InterSofa v Trenčíne.


Názov a logo Krea je registrovaná ochranná známka spoločnosti KREA SK s.r.o.
Copyright © 2014 KREA SK s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Obchodné podmienky | Mapa stránok | Klientská zóna